Onur Doğan Sigortacılık ve Aracılık Hizmetleri - Malatya Ethica Sigorta Acentesi - Malatya AXA Sigorta Acentesi 

Onur Doğan Sigortacılık 1991yılında kurularak, Etihca Sigorta ve Axa Oyak Sigorta MALATYA resmi  acentesi olarak sigortacılık alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren;  dürüst, kaliteli, çağdaş ve yenilikçi  hizmet anlayışından, müşteri odaklı hizmet prensibinden asla taviz vermeden bugünlere ulaşmıştır. Ethica Sigorta 'nın güvenli ve güçlü sigorta ürünleri ile  en iyi hizmeti vermeyi sağlamış, müşteri yararına etik ve çözümleyici yaklaşımını sergilemeyi devam  ettirmiştir.

Sigortalılar tarafından; en güvenilir, en çok tercih edilen, hizmet kalitesi en iyi olan, sektörde lider konumda olan, hizmet ağı en yaygın olan, fiyat ve ödeme koşulları en iyi olan, müşteri ilişkileri en iyi olan, hasarı çabuk ve eksiksiz ödeyen ve ürün çeşitliliği en çok olan AXA OYAK sigorta ürünlerini siz müşterilerine sunan Onur Doğan Sigortacılık; dürüst, müşteri ihtiyaçlarını ve  memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışından asla taviz vermeden, koşulsuz müşteri tatmini ilkesiyle, müşterilerinin  risklerini doğru analiz ederek, müşterilerini doğru bilgilendirerek bilinçlendirmekte, kendilerine en uygun ve ekonomik  poliçeyi hazırlamaktadır.

Onur Doğan Sigortacılık; Sigortacılık sektöründe hizmet vermenin haklı gururunu yaşamakta ve günden güne büyüyen kurumumuz ve müşteri portföyümüz bizi gururlandırmakla birlikte güvenilirliğimizi de ispatlamaktadır. Bundan sonrada dürüst, kaliteli, çağdaş ve yenilikçi  hizmet anlayışından, müşteri odaklı hizmet prensibinden asla taviz vermeden, teminatlarını poliçe üzerinde bırakmayarak siz değerli müşterilerine gerçek hizmeti sunmaya devam edecektir.

Sigorta Acentelik Hizmetleri;

 1. Evim Paket Sigortası
 2. Maksimum Kasko Sigortası
 3. Maksimum Ticari Kasko Sigortası
 4. Parola Kasko Sigortası
 5. Yat Sigortası
 6. Süper Sağlığım Sigortası
 7. Ekstra Sağlığım Sigortası
 8. Sağlığım Sigortası
 9. Eko Sağlığım Sigortası
 10. Acil Sağlığım Sigortası
 11. Kritik Hastalıklar Sigortası
 12. Güvenli Geleceğim Sigortası
 13. Yıllık Hayat Sigortası
 14. Ferdi Kaza Sigortası
 15. Çocuğum Eğitim Sigortası
 16. İşyerim Paket Sigortası
 17. Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası
 18. Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası
 19. Eczanem Sigortası
 20. Fon Esaslı Tek Primli Sigorta
 21. Yarınlarım Sigortası
 22. Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası